Atrakcje indywidualne

Szlak Domków w koronach drzew

Szlak pięciu domków w koronach drzew, połączonych ruchomymi kładkami i mostkami wprowadzi Was w bajkowy świat fantazji.

Szlak Domków w koronach drzew

Pięć drewnianych domków usytuowanych w koronach drzew, które połączone zostały ruchomymi kładkami i mostkami. Każdy z nich wprowadzi Was w bajkowy świat fantazji i pozwoli na oswojenie się z wysokością. 

Ze względu na zamontowane siatki asekuracyjne atrakcja nie wymaga dodatkowego przeszkolenia oraz użycia sprzętu alpinistycznego, co pozwala na swobodę przemieszczania się po całości konstrukcji. 

Domki różnią się kształtem i wielkością, a ich tematyczne wnętrza nawiązują do znanych i lubianych animacji kinowych. Jest to fantastyczna rozrywka rodzinna, którą z chęcią wybierają zarówno dzieci jak i dorośli.  Wykupiony bilet dla dziecka, obejmuje również możliwość wejścia na domki przez opiekuna, dzięki czemu będzie mógł on asystować dziecku w przejściu przez kolorową, podniebną trasę. 

Brak ograniczenia czasowego/ ilościowego przejść sprawia, że pełne energii dzieci mogą wyszaleć się tu do woli. Dodatkową atrakcją jest tu piękny, zachwycający widok rozpościerający się na zatokę Gdańską. 

Umiejscowienie atrakcji w bliskiej odległości od parkingu, budynku recepcji czy toalet sprawia, że najważniejsze punkty logistyczne są wciąż w zasięgu kilku/ kilkunastu metrów i w razie potrzeby można się do nich dostać w krótkim czasie.

Szczegóły:

Zobacz też:

Masz pytania dotyczące oferty?

chcesz zapytać o szczegóły atrakcji?