Atrakcje indywidualne

Park Linowy „Ninja”

Jak to jest latać jak Tarzan? Czy ścianka wspinaczkowa może być pozioma? Trójkąty czy kwadraty? Co lepsze – slalom czy wężyk?

Park Linowy „Ninja”

Jak to jest latać jak Tarzan? Czy ścianka wspinaczkowa może być pozioma? Trójkąty czy kwadraty? Co lepsze – slalom czy wężyk? Na te i więcej pytań odpowiedź znajdziecie podczas przejścia nadziemnej trasy Parku Linowego Ninja! 

Składa się ona z kilkunastu autorskich przeszkód zamocowanych pomiędzy koronami drzew, na wysokości od około 2 do 4 metrów. Zanim uczestnik wyruszy w podniebną przygodę, zostanie odpowiednio przygotowany. Pierwszym krokiem jest otrzymanie profesjonalnego sprzętu wspinaczkowego marki PETZL, w którego skład wchodzi uprząż biodrowa wyposażona w lonże (linki) zakończone bloczkiem zjazdowym oraz dwoma karabinkami, a także kasku. 

Kolejnym punktem jest odpowiednie przeszkolenie przeprowadzone przez wykwalifikowanego instruktora wysokościowego. Po przejściu przez powyższe czynności pozostaje jedynie sprawdzenie swoich umiejętności na specjalnie przygotowanym torze szkoleniowym, który jest wstępem do zabawy na większej wysokości… i w drogę na drabinki, siatki, mosty linowe i samodzielny zjazd na tyrolce! 

Każda z wiszących konstrukcji zbudowana jest w taki sposób, aby uczestnicy mogli pokonać ją w bezpieczny sposób, niemniej jednak przydadzą się tu zarówno umiejętności fizyczne jak i logiczne. Sprawność ciała i umysłu idą w parze, a więc przed wejściem na każdą z przeszkód warto wykorzystać chwilę wytchnienia i zastanowić się nad sposobem pokonania kolejnego etapu.

Szczegóły:

Zobacz też:

Masz pytania dotyczące oferty?

chcesz zapytać o szczegóły atrakcji?