Atrakcje indywidualne

Strzelanie z łuku

Łucznictwo to jeden z najstarszych wynalazków ludzkości. Początkowo łuk wykorzystywany był do zdobywania pożywienia, następnie w celach obronnych by z czasem stać się dyscypliną sportową.

Strzelanie z łuku

Łucznictwo to jeden z najstarszych wynalazków ludzkości. Początkowo łuk wykorzystywany był do zdobywania pożywienia, następnie w celach obronnych by z czasem stać się dyscypliną sportową. Dziś odgrywa ono zupełnie inną rolę w społeczeństwie i jest to głównie dobra forma aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. 

Zapraszamy więc do zapoznania się z tym fascynującym rodzajem rekreacji. Zróżnicowana wielkość i naciąg łuków pozwala na sprawdzenie swojej celności gościom już od 4-go roku życia. Usytuowanie sześciu zadaszonych i oświetlonych stanowisk do relaksacyjnej zabawy strzeleckiej pozwala na korzystanie z atrakcji szerszej grupie, bez względu na warunki atmosferyczne czy porę roku. 

Nigdy nie miała/eś do czynienia z łukiem? Nie przejmuj się! Każdorazowo, przed rozpoczęciem zabawy wykwalifikowany instruktor przeprowadzi odpowiednie szkolenie i upewni się, że nie masz trudności w posługiwaniu się sprzętem. Oprócz drewnianego łuku sportowego zostaniesz zaopatrzony w zestaw strzał wykonanych z włókna węglowego. 

Po opanowaniu zasad poprawnego korzystania z łuku pozostanie już tylko ćwiczenie celności i cieszenie się z przyjemności jaką daje czas spędzony aktywnie na świeżym powietrzu!

Szczegóły:

Zobacz też:

Masz pytania dotyczące oferty?

chcesz zapytać o szczegóły atrakcji?