Atrakcje indywidualne

Przejażdżki Konne

Obcowanie ze zwierzętami wpływa pozytywnie na fizyczne i psychiczne aspekty zdrowia każdego człowieka.

Przejażdżk konne (oprowadzanki)

Obcowanie ze zwierzętami wpływa pozytywnie na fizyczne i psychiczne aspekty zdrowia każdego człowieka. Jest to również nie lada przeżycie zwłaszcza gdy w grę wchodzi spotkanie z tak wspaniałymi stworzeniami jakimi są konie. 

W Ośrodku Konnym Kolibki usytuowanym na terenie Adventure Parku mieszka ich aż 14 co dodatkowo daje możliwość przyglądania się ich zachowaniu w stadzie i warunkach zbliżonych do naturalnych. Przejażdżki dla dzieci i dorosłych prowadzone są przez fachowo wyszkoloną kadrę instruktorek, które dobrze znają wszystkich naszych podopiecznych i odpowiednio dopasują konika dla każdego uczestnika atrakcji. 

Oprowadzanki odbywają się na terenie ośrodka oraz na ścieżkach otulającego teren Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego co sprzyja podziwianiu wspaniałych widoków i napawaniu się pięknem natury. Podczas spaceru uczestnicy wykonują drobne ćwiczenia wpływające na odpowiednią postawę w siodle oraz mogą dowiedzieć się więcej na temat samych koni – ich zachowań, zwyczajów i życia w stadzie. Koń cały czas prowadzony jest przez instruktorkę na lonży, która asystuje i asekuruje jeźdźca. W przypadku chęci uczęszczania na regularne lekcje jeździectwa, można skorzystać z szerszej oferty Ośrodka Konnego (zajęcia godzinne, grupowe, indywidualne itp.). 

Ośrodek wyposażony jest również w halę namiotową, co oznacza, że lekcje odbywać się mogą przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Szersza oferta ośrodka konnego: www.jazdakonno.pl

Szczegóły:

Uwaga!

Zobacz też:

Masz pytania dotyczące oferty?

chcesz zapytać o szczegóły atrakcji?